Попуст!

Златна маска со пердуви

1,490 ден. 990 ден.

 

Златна маска со пердуви. Маската лесно се приспособува на секое лице и е комфорна за носење. Комбинирајте ја со кожна облека, облека од латекс, фетиш аксесоари или секси долен веш.

Боја: Златна и црна

Материјал: Полиестер и ПВЦ

Нема на залиха

ШИФРА AM 2480077600 Категории: , Tags: , ,

Опис

Златна маска со пердуви
Златна маска со пердуви

Златна маска со пердуви