Женски танга гаќи со откопчување

690 ден.

 

Додадете малку искра во вашиот сексуален живот со оваа чипкана танга. Предниот дел можете да го откопчате и на тој начин да ги соблечете гаќичките.

Материјал: 80% полиамид 20% еластин

Исчисти

Опис

Женски танга гаќи со откопчување

Дополнителни информации

Colour

,

Size

,

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Женски танга гаќи со откопчување”