Женски танга гаќи со мали цветчиња

690 ден.

 

Разгорете ги страстите со овој производ. Тангата е украсена со црни и розеви мали цветчиња.

Материјал: 80% полиамид 20 еластин.

Исчисти
ШИФРА 26022 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Женски танга гаќи со мали цветчиња

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Женски танга гаќи со мали цветчиња”