Танга гаќи со мал отвор и ланче

590 ден.

 

Овозможете му на вашиот партнер да ја почувствува еротската екстаза со овој производ. Тангата е со отвори и е украсена со ланче.

Материјал: 94% полиамид 6% еластин

Исчисти
ШИФРА 26011 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Танга гаќи со мал отвор и ланче

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Танга гаќи со мал отвор и ланче”