Женски танга гаќи со ланче и мрежа

690 ден.

 

Додадете малку искра во вашиот сексуален живот со оваа танга. Гаќичките се со отвори.

Материјал: 94% полиамид 6% еластин

ШИФРА 26017 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Женски танга гаќи со ланче и мрежа

Дополнителни информации

Colour

, ,

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Женски танга гаќи со ланче и мрежа”