Женски танга гаќи со карнер и отвор

790 ден.

 

Разгорете ги страстите со оваа чипкана танга. Гаќичките се со отвори.

Материјал: 97% полиамид 3% еластин

 

Исчисти

Опис

Женски танга гаќи со карнер и отвор

Дополнителни информации

Size

Colour

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Женски танга гаќи со карнер и отвор”