Женски гаќи со жартели

1,690 ден.

 

Разигран шорц со малечки карнери кои наизменично ја сменуваат бојата и даваат разбрануван изглед. Има прикачено држачи за чорапи кои по желба може да се тргнат. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени. Препораки: Комбинирајте со мрежести чорапи и високи потпетици.

Материјал: Полиамид

Исчисти
ШИФРА 26025 Категорија: Tags: , ,

Опис

Женски гаќи со жартели

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Женски гаќи со жартели”