Високи мрежести чорапи со лента

290 ден.

 

Високи мрежести чорапи. Во горниот дел на чорапите се наоѓа еластична лента која ги држи чорапите цврсто на ногата така што немате потреба од користење на жартели, но доколку сакате, лентата дозволува доволно удобност и да ги поставите. Овие чорапи се соодветен аксесоар кон секси долен веш и обувки со високи потпетици. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Опис

Високи мрежести чорапи со лента

Дополнителни информации

Colour

,

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Високи мрежести чорапи со лента”