Високи чорапи со дезен

490 ден.

 

Високи полупрозрачни чорапи со точкаст дезен кој се протега како испрекинати линии по цела должина на ногата. Во горниот дел има тенки црни ленти кои се доволно тенки и удобни да на нив бидат закачени жартели. Можат да се комбинираат на многу начини, со соодветен долен веш за секси вечер или пак со фустанче, или пак здолниште или било која друга комбинација за работа или прошетка. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

ШИФРА 23008 Категорија: Tags: , ,

Опис

Високи чорапи со дезен

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Високи чорапи со дезен”