Мрежести чорапи со еластична лента

250 ден.

 

Високи црни мрежести чорапи. Во горниот дел на чорапите се наоѓа еластична лента, која ги држи чорапите цврсто на ногата така што немате потреба од користење на жартели, но доколку сакате, лентата дозволува доволно удобност и да ги поставите. Овие чорапи се соодветен аксесоар кон секси долен веш и обувки со високи потпетици. Достапни се во универзална величина (One Size) од 40-75кг. и Plus Size за жени над 75 кг.

Материјал: Полиамид

Опис

Мрежести чорапи со еластична лента

Дополнителни информации

Colour

Size

,

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мрежести чорапи со еластична лента”