Виолетово силиконско дилдо

2,090 ден.

 

Реалистично, невибрирачко  дилдо, истовремено меко, но и силно, ќе ја победи секоја конкуренција и ќе стане ваш најдобар соработник во соло или заеднички секс-игри! Главичката е реално оформена и мазна. Телото надолу продолжува со реалистично изработени бразди и релјефни вени. Во основата на играчката има релјефни избраздени тестиси, а под нив има платформа која залепена на било која мазна површина создава вакуум, така што можете да го користите, а рацете да ви останат слободни. Основата ја прави играчката идеална како за вагинален, така и за анален секс. Во комбинација со лубрикант дилдото ќе стане влажно и лизгаво, така што нема да чувствувате дискомфорт при пенетрација и ќе ви овозможи едно реално уживање.

Боја: Виолетова

Должина: 19 см.

Дебелина: 4-4,5 см.

Материјал: Силикон

Препораки: Играчките од силикон треба да ги чистите со млака вода и антибактериски сапун или со спрецијално наменети средства за одржување на играчки од тој тип  Stimul8 и Splash Toy-Cleaner. Пожелно е да ги комбинирате со презерватив, и/или лубрикант на водена основа. Чувајте ги одделно од други материјали бидејќи некои материјали при допир со силиконот можат да го оштетат.

Нема на залиха

ШИФРА АМ 3000012030 Категорија: Tags: , ,

Опис

Виолетово силиконско дилдо

Виолетово силиконско дилдо