Виолетов прстен за пенис OVO

1,390 ден.

 

Виолетов прстен за пенис OVO. Прстените со вибрации ќе ви помогнат да го разнообразите вашиот сексуален живот, со тоа што истовремено ќе ви донесат неверојатно задоволство и вам и на вашата/вашиот партнерка/партнер! Прстенот е изработен од мек, растеглив силикон кој перфектно ги предава вибрациите околу основата на пенисот. Горниот дел на прстенот има мини вибро јајце кое се активира со помош на копчето од страна и заедно со вибрациите претставуваат идеална клиторална стимулација за партнерката. При поставувањето, прстенот треба да го премачкате со лубрикант на водена база (во никој случај силиконски). Прстенот е наменет за повеќекратна употреба. Во комплетот содржи и сет батерии. Се чисти лесно со вода и благ сапун.

Боја: Виолетова

Материјал: Силикон

Нема на залиха

ШИФРА AM 00015 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Виолетов прстен за пенис OVO

Виолетов прстен за пенис OVO

Виолетов прстен за пенис OVO