Попуст!

Вибро јајце Биби Тиркиз

1,790 ден. 990 ден.

 

Вибро јајце Биби ќе стане вашиот најдобар пријател, дозволете му на Биби да ја убие досадата со уживање! Биби не е обично вибро јајце, Биби има далечински управувач со потенциометар и лесно ќе си ја определите вибрацијата која е најпогодна за вас. Биби ќе биде секогаш тука за вас кога и да посакате возбудливи милувања по клиторисот или авантуристички истражувања низ вагината и анусот. Биби е толку компактен што може да се стутка во ќоѓот од вашата ташна и да патува насекаде заедно со вас. Лесно се осржува со млака вода и хидратантен сапун.

Боја: Тиркизна

Материјал: ПВЦ со сатенски финиш

Големина: 7см

Дијаметар: 3см

Напојување: N батерија

Опис

Вибро јајце Биби Тиркиз

Вибро јајце Биби Тиркиз

Вибро јајце Биби Тиркиз