Вибрирачки бат плаг – оранж

1,490 ден.

 

Вибрирачки бат плаг – оранж кој е синоним за добра забава. Одличен е за почетници, но и за веќе искусни играчи на аналните олимписки игри. Дизајниран е анатомски и на долниот дел завршува со широка основа што овозможува максимален комфорт и сигурност при користењето. Сврзан е со далечински управувач преку кабелче, така што можете максимално да уживате во вибрациите. Задолжително и препорачливо е да го користете со лубрикант на водена основа.

Боја: Портокалова/ Оранж

Должина: 10 см

Должина на употребливиот дел: 9,3 см

Дебелина: 7,5см

Материјал: ПВЦ

Напојување: 2 батерии АА

Препораки: Играчките од ПВЦ треба да ги чистите со млака вода и антибактериски сапун. Пожелно е да ги комбинирате со презерватив, и/или лубрикант на водена основа. Чувајте ги одделно од други материјали бидејќи некои материјали при допир со ПВЦ-то можат да го оштетат. Не ги оставајте батериите подолг временски период во вашите играчки, така ќе избегнете корозија и трајно оштетување на вашиот производ.

Нема на залиха

ШИФРА АМ 3006009967 Категорија: Tags: , , , ,

Опис

Вибрирачки бат плаг – оранж

A еве и за аналниот секс