Вибратор за Г-точка

1,590 ден.

 

 

Вибратор за Г-точка, е мултибрзински, водоотпорен вибратор во форма на делфин. Телото муе целосно право,за да на врвот се зашили и накриви. Накривениот дел овозможува полесна стимулација на Ге точката кај дамата. Запливајте во длабочините на задоволствата со овој делфин кој во никој случај нема да да ја промаши вашата Г-точка.

Боја: Сина

Должина: 17 см.

Дебелина: 4 см.

Материјал: Желе

Напојување: 2 батерии ААА

 Препорака: Ве молиме имајте предвид дека играчките од желе, силикон и клон-кожа не поднесуваат лубриканти на силиконска или глицеринска база и затоа доколку сакате да употребите лубрикант пожелно би било да употребите лубрикант на водена база. Играчките се лесни за одржување, се мијат со благ хидратантен сапун и вода или со спрецијално  средство за одржување на играчки од тој тип  Splash Toy-Cleaner. Вадете ги батериите после секоја употреба.

Нема на залиха

ШИФРА АМ 3000004852 Категорија: Tags: ,

Опис

Вибратор за Г-точка

Вибратор за Г-точка