Вибратор за Г-точка

2,690 ден.

 

Вибратор за Г-точка е елегантен вибратор за Г-точка кој  приредува незаборабвни и вртоглави оргазмични доживувања. Водоотпорен е и така дизајниран што кога ќе пенетрирате во вагината допира до Г-точката, а вибрациите интензивно ја стимулираат. Има благи испакнатини за пријатна пенетрација и доаѓа заедно со луксузна кутија на која ретко се останува рамнодушен.

Боја: Розова

Должина: 20 см.

Дебелина: 4 см.

Материјал: Силикон

Напојување: 2 батерии АА

 Препорака: Ве молиме имајте предвид дека играчките од желе, силикон и клон-кожа не поднесуваат лубриканти на силиконска или глицеринска база и затоа доколку сакате да употребите лубрикант пожелно би било да употребите лубрикант на водена база. Играчките се лесни за одржување, се мијат со благ хидратантен сапун и вода или со спрецијално  средство за одржување на играчки од тој тип  Splash Toy-Cleaner. Вадете ги батериите после секоја употреба.

Нема на залиха

ШИФРА АМ 3000010614 Категорија: Tags: ,

Опис

Вибратор за Г-точка

Вибратор за Г-точка