Вибратор за Г точка Син бран

2,890 ден.

 

Вибратор за Г точка Син бран. Дозволете бранот на луксуз, класа и елеганција да ве одведе во земјата на задоволствата. Вибратор изработен од најквалитетен силикон со уникатен дизајн за интензивна стимулација на г-точката и одлично се вклопува во сечија дланка. Вибраторот лесно се управува со помош на копчето на основата со кое ќе ги регулирате начините на вибрирање. Вибраторот е водоотпорен и можете забавата од спалната да ја преместите во бањата. Лесно се одржува со млака вода и хидратантен сапун.

Боја: Сина

Материјал: Силикон

Големина: 22см

Дијаметар: 4,5-5см

Напојување: 2 батерии АА

Нема на залиха

ШИФРА 3000008323 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Вибратор за Г точка Син бран

Вибратор за Г точка Син бран

Вибратор за Г точка Син бран