Попуст!

Вибратор Мега Спирала

2,590 ден. 1,290 ден.

 

Вибратор Мега Спирала, долго очекуваниот вибратор кој секоја жена, па и маж го посакуваа, неговата моќност се опева и во античките епови. Вибратор за длабока пенетрација и исклучителни уживања. Неговата полуспирална форма и мазна површина го прави пријатен како за вагинална, така и за анална пенетрација. На основата има копче со кое можете да ги регулиraтe вибрациите. Лесно се осржува со хидратантен сапун и млака вода.

Боја: Виолетова

Големина: 26см

Дијаметар: 4-5см

Материјал: ПВЦ

Напојување: 3 батерии АА

ШИФРА 3006010118 Категорија: Tags: , ,

Опис

Вибратор Мега Спирала

Вибратор Мега Спирала

Вибратор Мега Спирала