Попуст!

Вибратор Чудесно момче

1,690 ден. 890 ден.

 

Вибратор Чудесно момче. Дозволете му на ова чудесно момче да ви ги покаже сите чудесии што ги може, со извонредно мазна и реалистична главичка допринесува за пријатна и слатка пенетрација додека испакнатите вени по целата негова должина се за додатна интензивна стимулација, а реалистично изработените тестиси можат да послужат како клиторален стимулатор. Вибраторот е водоотпорен такашто слободно ќе можете да се забавувате и во бањата. Се осржува лесно со хидратантен сапун и млака вода.

Боја: Кафена

Големина: 15см

Дијаметар: 4см

Материјал: Силикон

Напојување: 2 батерии АА

Опис

Вибратор Чудесно момче

Вибратор Чудесно момче

Вибратор Чудесно момче