Попуст!

Вибратор Рубин

1,590 ден. 890 ден.

 

Вибратор Рубин. Овој вибратор на прв поглед изгледа невино, но не верувајте изгледот лаже, има мазно главче за пријатна пенетрација и масажа на клиторисот и по целата должина има меки ребра кои и тоа како ќе ви ги стимулира внатрешните мускули на вагината со што ви гарантира вртоглави оргазми. Водоотпорен е и лесно се одржува со млака вода и хидратантен сапун.

Боја: Црвена

Материјал: Желе

Големина:

Дијаметар:

Напојување: 2 батерии ААА

ШИФРА 3000012334 Категории: , Tags: ,

Опис

Вибратор Рубин

Вибратор Рубин

Вибратор Рубин