Вибратор Инкарнација

2,890 ден.

 

Вибратор Инкарнација. Создаден за задоволства кои досега не сте ги искусиле, со благопријатни вибрации кои доаѓаат во седум начини на вибрирање. Вибраторот има нежна и мазна главичка за лесна пенетрација и вдлабнатини кои ги масираат мускулите на вагината. Водоотпорен е такашто можете да се забавувате и во бањата. Вибраторот лесно се управува со помош на копчето на основата со кое ќе ги регулирате начините на вибрирање. Лесно се одржува со млака вода и хидратантен сапун.

Боја: Розева

Материјал: Силикон

Големина: 17см

Дијаметар: 3,5-4,5см

Напојување: 2 батерии АА

Нема на залиха

ШИФРА 3000008328 Категорија: Tags: ,

Опис

Вибратор Инкарнација

Вибратор Инкарнација

Вибратор Инкарнација