Унисекс анална бројаница

790 ден.

 

Унисекс анална бројаница изработена од желе, наменета за анална стимулација кај двата пола. Составена е од десет неподвижни топчиња сврзани со потенка нишка од истиот материјал. Последното топче игра улога на граничник и дршка, така што не пробувајте да го внесете и тоа во анусот заради можна непријатност при вадењето. Задолжително користете лубрикант на водена база за да си обезбедите удобност при аналната игра.

Боја: Црна

Должина: 28 см.

Дијаметар: до 2,3 см.

Материјал: тврдо желе

Нема на залиха

ШИФРА АМ 6700003124 Категорија: Tags: , ,

Опис

Унисекс анална бројаница

A еве и за аналниот секс