Црн дилдо камшик

1,890 ден.

 

Црн дилдо камшик идеален за љубители на латекс. Целиот камшик и дилдото се изработени од латекс, кој е нежен и мек материјал. Дилдото е реалистично оформено, а камшикот е со долги ленти со кои ќе му покажете на партнерот кој е главен. Ако сакате камшикот да добие сјај испрскајте го со спреј за латекс Latex-wear  spray. Уживајте умерено и со взаемна согласност.

Боја: Црна

Материјал: Латекс

Должина на дилдото: 17cm

Нема на залиха

ШИФРА AM 5061000161 Категорија: Tags: , ,

Опис

Црн дилдо камшик

Црн дилдо камшик

Црн дилдо камшик