Боди со карнерчиња во вид на суќничка

1,990 ден.

 

На изглед невино боди кое ќе ве натера да се чувствувате како лик од приказните, но сепак неодоливо и секси парче долен веш, кое секоја романтична девојка би сакала да го има во својот гардеробер. Бодито е бело со црвени точки и на долниот дел завршува во вид на кратка суќничка, со кое целото добива вид на магично фустанче. Фустанче кое ќе го маѓепса партнерот и ќе ве посака веднаш во неговите прегратки. Бодито е со гол грб и се затегнува од задниот дел со еластична лента.

Величината е One Size, што значи дека одговара на тежина од 45 до 70 кг.

Материјал: Полиамид

 

Исчисти
ШИФРА 25010 Категорија: Tags: , ,

Опис

Боди со карнерчиња во вид на суќничка

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Боди со карнерчиња во вид на суќничка”