Стимулитрачки бат плаг

1,488 ден.

 

Стимулирачки бат плаг за префинето задоволство. Бат плагот е мек и мазен, телото му е широко почнувајќи од основата каде што е граничникот и се затенчува накај врвот кој е нежно заоблен така што без проблем да пенетрира меѓу нежните сфинктерни мускули. Задолжително користете доволна количина анален лубрикант за да си осигурате безболна игра. Чистете го после секоја употреба со вода и нежен сапун.

Боја: Виолетова

Должина: 13.5 см.

Употреблива должина: 10 см.

Дебелина: До 4-2 см.

Материјал: Желе

Препорака: Употребувајте го производот со лубрикант на водена база за максимално доживување.

Нема на залиха

ШИФРА АМ 13051 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Стимулитрачки бат плаг

A еве и за аналниот секс