Попуст!

Стимулатор масажер црвен

1,490 ден. 790 ден.

 

Компактен Стимулатор масажер црвен со флексибилно главче за целосен комфор. Дизајнот може да се користи на различни ерогените зони и гарантира моќни, возбудливи вибрации. Тој е декориран со циркони за чувство на луксуз. Стимулатор масажер црвен

Боја: Црвена

Должина:18 см

Дијаметар: 3 см

Напојување: 2 батерии ААА

Материјал: ABS

 

 

ШИФРА АМ 3006010069 Категории: , Tags: , ,

Опис

Стимулатор масажер црвен

Стимулатор масажер црвен