Стимулатор масажер розев

1,490 ден.

 

Компактен Стимулатор масажер розев со флексибилно главче за целосен комфор. Дизајнот може да се користи на различни ерогените зони и гарантира моќни, возбудливи вибрации. Тој е декориран со циркони за чувство на луксуз. Стимулатор масажер розев

Боја: Розова

Должина:18 см

Дијаметар: 3 см

Напојување: 2 батерии ААА

Материјал: ABS

 

Нема на залиха

ШИФРА АМ 3006010068 Категорија: Tags: , ,

Опис

Стимулатор масажер розев

Стимулатор масажер розев