Попуст!

Сино реалистично дилдо

2,790 ден. 1,890 ден.

 

Реалистично дилдо, невирбрирачко ама истовремено меко, но и силно, ќе ја победи секоја конкуренција и ќе стане ваш најдобар соработник во соло или заеднички секс-игри! Главичката е реално оформена и мазна. Телото надолу продолжува со реалистично изработени бразди и релјефни вени. Во основата на играчката има релјефни избраздени тестиси, а под нив има платформа која залепена на било која мазна површина ствара вакуум, така што можете да ја користите, а рацете да ви останат слободни. Основата ја прави играчката идеална како за вагинален, така и за анален секс. Препорачливо е да гоп комбинирате со лубрикант, во комбинација со лубрикант дилдото ќе стане влажно и лизгаво, така што нема да чувствувате дискомфорт при пенетрација и ќе ви овозможи едно реално уживање.

Боја: Сина

Должина: 25.5 см.

Употреблива должина: 23,5 см.

Дебелина: 5 см.

Материјал: Меко ПВЦ

Препораки: Играчките од ПВЦ треба да ги чистите со млака вода и антибактериски сапун или со спрецијално наменети средства за одржување на играчки од тој тип  Stimul8 и Splash Toy-Cleaner. Пожелно е да ги комбинирате со презерватив, и/или лубрикант на водена основа. Чувајте ги одделно од други материјали бидејќи некои материјали при допир со ПВЦ-то можат да го оштетат. Не ги оставајте батериите подолг временски период во вашите играчки, така ќе избегнете корозија и трајно оштетување на вашиот производ.

Нема на залиха

ШИФРА AM 3000011371 Категорија: Tags: , ,

Опис

Сино реалистично дилдо

Сино реалистично дилдо