Силиконски бат плаг со вибрации

1,990 ден.

 

Анатомски дизајниран силиконски бат плаг со вибрации, совршен за зачинување на љубовните игри. Мазен и удобен за пенетрација, лесно се вметнува во анусот, а на основата има граничник за безбедна и сигурна игра, а таму се наоѓа и потенциометарот со кој би ги регулирале вибрациите по ваша желба. Задолжително користете доволноколичество на лубриканти на водена основа.

Материјал: Силикон

Боја: Транспарентна

Целосна должина: 15,5 см.

Должина на употребливиот дел: 13,5 см.

Дијаметар: 3,8 см.

Напојување: 2 ААА батерии (1,5В)

Препорака:При чистење на играчките од силикон никогаш не користете алкохол или абразивни материи. Чистете ги со млака вода, хидратантен сапун, или специјално средство за чистење. Играчките од силикон се употребуваат со лубрикант на водена база. Никогаш не ги комбинирајте со силиконски лубриканти.

Нема на залиха

ШИФРА АМ 3000007466 Категорија: Tags: , , , ,

Опис

Силиконски бат плаг со вибрации

A еве и за аналниот секс