Силиконска пумпа за пенис

1,490 ден.

 

Силиконска пумпа за пенис за мажи за зголемување на ерекцијата со меко силиконско тело за симулација на шмукање при орален секс кое нежно го обвиткува пенисот. Може да се користи за постигнување на ерекција како и за самозадоволување.

Боја: Розева

Материјал: ПВЦ, Силикон

Препораки:  Употребувајте лубриканти само на водена основа, силиконските лубриканти или оние на глицеринска основа можат да ја растворат бојата на играчката од силикон, па дури и да го разградат силиконот.

ШИФРА AM 66001295 Категорија: Tags: , ,

Опис

Силиконска пумпа за пенис

Силиконска пумпа за пенис

Силиконска пумпа за пенис