Сет со каиши од латекс

3,690 ден.

 

Сет со каиши во кој ќе изгледате опасно и заводнички. Горниот дел има каиши преку брадавичките, а позадината е делумно растеглива што овозможува убаво прилепување кон облините на телото. Може да го носите со прерамки и држачи за чорапи или без нив. Танга гаќите исто така имаат каиш кој го дополнува целокупниот впечаток.

Материјал: Полиестер, Полиуретан, Метал

Препораки: Комбинирајте со мрежести чорапи и/или со мрежести ракавици без прсти.  Кога носите латекс напудрете го телото со талк/бебешка пудра за материјалот да не Ви се лепи по кожата. Доколку посакувате да го добиете полниот сјај на латексот ви го претставуваме  Latex Shine Spray!

Исчисти
ШИФРА 29048 Категорија: Tags: , ,

Опис

Сет со каиши од латекс

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Сет со каиши од латекс”