Сет медицинска сестра

2,190 ден.

 

Костим медицинска сестра. Покажете му на вашиот партнер дека сте спремни да се погрижите за него онака како што тој ќе посака. Бидете негова секси медицинска сестра со овој костим за игра на улоги. Костимот содржи Медицинска капа, градник и танга со медицински крст и ракавици со истиот знак. Препуштете се на играта и уживајте. Величината е One size така што без проблем би одговарала за повеќето жени(40-75кг.)

Материјал: Најлон

Исчисти
ШИФРА 21056 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Сет медицинска сестра

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Сет медицинска сестра”