Сет од долна облека со мини карнер

1,990 ден.

 

Подарете си мигови на уживање за вас и партнерот со ова неодоливо розово-црно комплетче! Комплетот се состои од градник и танга која е опшиена со мини здолниште. Градникот е розов со црна чипка на горниот дел. Помеѓу двата материјали поминува црна лента преплетена со розово, која понатаму продолжува во еластични прерамки. Прерамките поминуваат зад рамената и можат да се регулираат. Тангата е прекриена со весело мини здолниште кое е изработено од широко набрана розов материјал декориран со црна чипка и еластична лента. Соодветно за носење како што сакате, само облечете го и уживајте во него чувствувајќи се секси и пожелно.

Материјал: Полиамид

Исчисти
ШИФРА 21014 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Сет од долна облека со мини карнер

Дополнителни информации

Colour

Size

,

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Сет од долна облека со мини карнер”