Сет од долна облека со чипка и бисерчиња

1,990 ден.

 

Жежок сексипил во комбинација со црвена чипка и бисери. Комплетот се состои од горен дел, танга и ракавици. Горниот дел е од црвена еластична чипка која покрива мал дел од градите и нагоре продолжува во лента околу вратот. На истата таа лента е закачена низа од бели бисери кои одат на предната страна надолу, и на задната страна се закачени за синџирче кое се наоѓа на градникот. Бисерите може да се откопчаат од задната страна. Тангата е од истата чипка, а ракавиците се еластични, завиткани околу зглобовите, и на предниот дел имаам врвки, па така што можете да си играте со врзување без да користите лисици. Добитна комбинација за заведување на вашиот партнерот!

Материјал: 88 % полиамид, 12 % еластин

Исчисти

Опис

Сет од долна облека со чипка и бисерчиња

Дополнителни информации

Size

,

Colour

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Сет од долна облека со чипка и бисерчиња”