Попуст!

Секси целосен комбинезон

1,090 ден. 790 ден.

 

Секси целосен комбинезон, изработен од мека мрежа, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело. Комбинезонот е со тенки, еластични прерамки, не многу длабоко деколте и отвор на долниот дел кој ги открива интимните делови и дел од задникот. За максимално да го искористите дизајнот на комбинезонот, не носете друга долна облека и водете љубов слободно и со ова парче облека на вас! Тангата не е вклучена во комплетот. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Опис

Секси целосен комбинезон

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Секси целосен комбинезон”