Секси мини фустан со отвори

1,490 ден.

 

Секси мини фустан со отвори. Овој уникатен мини фустан ќе ве направи да се чувствувате сексапилно и заводливо. Фустанот е изработен во три дела, ресести прерамки кои ги красат рамениците, делот што ги покрива градите е составен од дезенирана чипка и останатиот дел е составен од уникатно дезенирана плтетка.

ШИФРА 24073 Категорија: Tags: , ,

Опис

Секси мини фустан со отвори

Секси мини фустан со отвори

Секси мини фустан со отвори