Секси комплет од неглиже и танга

1,890 ден.

 

Нежно и заводничко комплетче кое ја истакнува вашата нежна, но и дива страна. Горниот дел е изработен од нежен, провиден материјал. Ракавите се долги до под лактите и се малку ѕвонести. Помеѓу градите се заврзува со две ленти и има декорација од два цвета во бела / виолетова / розова боја. Тангата е декорирана на горниот дел со набрана лента. Но тоа што ја прави да ја зачини романтиката на овој комплет е отворот на тангата, кој ви овозможува слободно да водите љубов без да ја соблекувате.

Материјал: Полиестер

 

Исчисти
ШИФРА 21024 Категорија: Tags: , , , , , , ,

Опис

Секси комплет од неглиже и танга

Дополнителни информации

Colour

Size

,

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Секси комплет од неглиже и танга”