Секси чипкан мини фустан

1,590 ден.

 

Потенцирајте ги вашите најдобри црти и оставете нешто за фантазијата на вашиот партнер! Фустанчето е толку елегантно, што да не е леко провидно би можело да се носи како вечерно фустанче за излегување. Целото е изработено од фина чипка која допринесува за сексипилниот електрицитет кој ги излачува. Должината му достига до горниот дел на бедрата, грбот е наполно гол, а прерамките му поминуваат зад вратот. Секси фустанот е за дами над 70kg (Plus Size).

Материјал: Полиамид

ШИФРА 24012 Категории: , Tags: , , ,

Опис

Секси чипкан мини фустан

 

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Секси чипкан мини фустан”