Сатенски мини ракавици

690 ден.

 

Сатенски мини ракавици кои се совршен додаток за секоја дама. Излудете го партнерот со нежни допири како свила.

Препораки: Искомбинирајте ги ракавиците со секси комплет долна облека или со хулахопки со отвори и капачиња за брадавици за екстра фетиш ефект. Освен за предигра, ракавиците одговараат и за вечерни тоалети.

Материјал: Сатен

ШИФРА 27007 Категорија: Tags: , ,

Опис

Сатенски мини ракавици

Дополнителни информации

Colour

,

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Сатенски мини ракавици”