Самовилски крилја пеперутче

 

Крила во вид на пеперутка совршени за една еротска самовила. Опсипете го со нежни допири  вашиот партнер и покажете му дека сакате со вас да биде нежен како со пеперутка.

Материјал: Полиамид

ШИФРА АМ 3000002136 Категории: , Tags: , ,

Опис

Самовилски крилја пеперутче

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Самовилски крилја пеперутче”