Розов сет од долна облека

2,190 ден.

 

Редовната цена на овој производ е 2190 денари. На нашите пријатели им го продаваме за

=> САМО 1095 денари !!! <=

************************************************************

Платете само 1095 денари за овој производ! Станете ни пријател и земете си ваучер за 50% ПОПУСТ со кликање ТУКА

************************************************************

[rev_slider popust]

Заводничко комплетче во интензивно розова боја кое се состои од градник и гаќички. Градникот е со меки чашки и има две чипкани ленти кои поминуваат по средината и нагоре продолжуваат во прерамки кои се врзуваат зад вратот. Помеѓу градите има малечка црна декоративна машничка. Гаќичките се во истиот стил, со голема декорирана чипкана лената во горниот дел. На задната страна се наоѓа црна врвка која не само што служи како интересна декорација, туку и за регулирање на тоа дали ги сакате гаќичките пошироки или потесни. Комплетчето е соодветно и удобно за да го носите под облека или пак без неа за топла, романтична и секси ноќ. Величината е One Size што значи дека одговара на жени од 40 до 75 кг.

Материјал: Полиамид

Исчисти

Опис

Розов сет од долна облека

Дополнителни информации

Size

Colour

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Розов сет од долна облека”