Розов бикини сет со набори

1,890 ден.

 

Бикини сетот се состои од две прачиња. Двата дела се изработени со набори и се направени од нежен материјал.

Материјал: 95% полиамид, 5% еластин

Исчисти
ШИФРА 21003 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Розов бикини сет со набори

Дополнителни информации

Colour

,

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Розов бикини сет со набори”