Розево вибро јајце First time

1,490 ден.

 

Мултибрзинско розево вибро јајце кое е совршено за почетниците во светот на секс играчките. Вибро јајцето преку кабелче е поврзано со управувач на кој од неговата лева страна се наоѓа потенциометар. Контролата ја имате во вашите раце, уживајте во сатенските допири.

Боја: Розова

Должина: 6 см

Дијаметар: 2,5 см

Напојување: 2 батерии ААА

Материјал: Тврдо ПВЦ

Нема на залиха

ШИФРА AM 3002000465 Категорија: Tags: , ,

Опис

Розево вибро јајце

Розево вибро јајце