Розев бат плаг

1,490 ден.

 

Лесно прифатливата форма и големина на овој розев бат плаг го направија идеален за почетници во аналниот секс. Тој е мек и мазен, телото му е широко накај основата но и нежно заоблено на врвот така што без проблем да пенетрира меѓу нежните сфинктерни мускули. Задолжително користете доволна количина анален лубрикант за да си осигурате безболна игра. Чистете го после секоја употреба со вода и нежен сапун.

Боја: Розева

Должина: 10 см.

Употреблива должина: 9 см.

Дебелина: До 3,5 см. во најширокиот дел

Нема на залиха

ШИФРА АМ 13050 Категорија: Tags: , ,

Опис

Розев бат плаг

A еве и за аналниот секс