Разнолични прстени за пенис од желе

190 ден.

 

Разнолични прстени за пенис од желе достапни во различни бои и форми. Прстените се многу растегливи и одговараат на било која големина. Допринесуваат за постабилна и подолга ерекција. Се поставуваат исклучително лесно со помош на мала доза лубрикант. Прстенот е наменет за повеќекратна употреба. Се чисти лесно – со вода и благ сапун.

Материјал: Желе

Нема на залиха

ШИФРА АМ 3006009133 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Разнолични прстени за пенис од желе

Разнолични прстени за пенис од желе

Разнолични прстени за пенис од желе