Прстени за пенис и скротум

1,290 ден.

 

Прстени за пенис и скротум, допринесува за подолга и постабилна ерекција. При поставувањето, прстенот треба да го прекриете со лубрикант на водена база. Прстенот е наменет за повеќекратна употреба. Се чисти лесно – со вода и благ сапун.

Боја: црно

Материјал: Силикон

Нема на залиха

ШИФРА АМ 55003016 Категорија: Tags: , ,

Опис

Прстени за пенис и скротум

Прстени за пенис и скротум

Прстени за пенис и скротум