Прстен за пенис со вибрации

1,090 ден.

 

Растеглив прстен за пенис изработен од проѕирен силикон плус зајче – стимулатор за клиторис за партнерката и со вибрации. Прстениот е изработен од растеглив материјал, но сепак, ќе почувствувате интензивно потстегнување кое може да не му се допаѓа на секој. При поставувањето, прстенот треба да го прекриете со лубрикант на водена база (во никој случај силиконски). Прстените се наменети за повеќекратна употреба. Се чистат лесно – со вода и благ сапун. 

Боја: Проѕирна

Материјал: Силикон

Нема на залиха

ШИФРА AM 3000007533 Категорија: Tags: , ,

Опис

Прстен за пенис со вибрации

Прстен за пенис со вибрации

Прстен за пенис со вибрации