Проѕирно боди со жартели и танга

2,190 ден.

 

Извонреден  комплет за елегантни и сексипилни дами. Комплетот се состои од горен дел со жартели и танга. Горниот дел е изработен од полупровиден бел материјал и е исклучително еластичен. Деколтето е многу длабоко и покрива дел од градите. На средината на деколтето се наоѓаат црни хоризонтални врвки, дополнително украсени, кои ја дополнуваат сликата за елеганција. Целото деколте е украсено со чипка, а во делот кај градите, материјалот е дополнително декориран со точки. Тој дезен се протега и на задната страна. На долниот дел се наоѓаат еластични жартели. Тангата е изработена од истиот материјал како и горниот дел и е одлично дополнување кон комплетот. Комплетот не содржи чорапи.

Материјал: Полиамид 80 %, еластин 20 %

Исчисти
ШИФРА 21035 Категорија: Tags: , , , , , , ,

Опис

Проѕирно боди со жартели и танга

Дополнителни информации

Colour

,

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Проѕирно боди со жартели и танга”