Проѕирно боди со врзување

1,890 ден.

 

Несекојдневно боди кое ќе ве натера да се чувствувате секси и посакувано, а без сомневање и ќе му ја разубави вечерта и на вашиот партнер. Ова боди е изработено од мек материјал, со чипкана декорација на горниот дел. Долниот дел изгледа како гаќички кои се сврзани со горниот дел преку еден метален прстен и тоа само на предниот дел. Од страните гаќичките се врзуваат со врвки. Помеѓу градите има уште еден метален прстен кој ги сврзува двата дела. Прекрасно оди во комбинација со дизајнирани или пак мрежести чорапи.

Материјал: Полиамид 80 %, еластин 20 %

ШИФРА 25022 Категорија: Tags: , ,

Опис

Проѕирно боди со врзување

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Проѕирно боди со врзување”