Проѕирно боди со чорапи

1,990 ден.

 

Секси комплет составен од три дела-боди, чорапи и танга. Бодито е со долги ракави, изработено од мек мрежест материјал. Деколтето е длабоко и суптилно споено со тенка врвка меѓу градите. На долниот дел од бодито има еластични жартели. Тангата е црна и соодветна за моделот. Мрежестите чорапи се одлично дополнување за целосен сексипилен изглед. Величината е универзална (One Size) и одговара на поголем дел жени

Материјал: Полиамид

Исчисти
ШИФРА 25018 Категории: , Tags: , ,

Опис

Проѕирно боди со чорапи

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Проѕирно боди со чорапи”